For_FuN_ napisał(a):

|
Oby to byl zart z Genkovem...26-letni pilkarz(ktory niewiele strzelal, jesli w ogole gral...wyjatkiem ten sezon, w dodatku zero mozliwosci ewentualnej odsprzedazy) ma zastapic 27-letnie Brozka(ktory w swojej karierze strzelil mnostwo goli i w dodatku jest cos wart)? Kupy sie taka polityka transferowa nie trzyma.
|
a gdzie te gole strzelał-w marnej polskiej lidze,gdzie dwóch obrońców majacych jakąkolwiek wartośc gralo akurat z Brożkiem,więc nawet nie bardzo mial mu kto przeszkadzac.
Uran235 napisał(a):

|
Z tym Kuranyim jak najbardziej racja, bo w ogóle z nim nie konkurował. Ale wcześniej w Dynamie grali Kerżakow i Danny, a potem doszedł jeszcze Woronin. Trochę martwi mnie, że kosztował 2,5 mln euro. Wielkim wymiernikiem wartości piłkarza to nie jest (vide Gorawski), za to Ruscy go tanio nie puszczą. Bardzo możliwe, że chodzi o kolejne wypożyczenie.
|
to po co płakać za Brożkiem,przecież on jest jeszcze tańszy czyli wg tego co napisales gorszy.