Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2053
Stary 19.01.2011, 17:28
Szyman423 napisał(a):Wyświetl post
Nie mówicie że to dla was wyjdzie na + .
Iwański z Vroljakiem (czy jak to sie pisze) ''coś'' robili było jakieś zamieszanie przynajmniej.
Jeśli nie ściągną jakiego pomocnika dobrego to słabo u nich bedzie .
Iwański z Vrdoljakiem? Pomijając fakt, że w tym sezonie Iwański był 6 razy w podstawowym składzie Legii i grał padakę, to nawet jak na te skromne 700 minut na boisku, z Vrdoljakiem gra układała mu się co najwyżej średnio. A jeszcze pozostaje temat szatni i opaski. Iwański w tym sezonie załatwił Legii punkty z Cracovią i tyle. Jego odejście, przy równoczesnym pozbyciu się Gizy, a kto wie czy nie i Wawrzyniaka, poczytuję jako olbrzymie wzmocnienia Legii.
Legia ma teraz w środku Radovića, Vrdoljaka i Borysiuka. W odwodzie zostaje im Cabral, zarzuvili sieci na Gola. Na wiosnę to im wystarczy. Bardziej potrzebują napastników, skrzydłowych, środkowego obrońcy i bramkarza.
Odpowiedz cytując