tofik napisał(a):

|
Bo ciągle jeczycie nawet niektórzy straszą że karnetu nie kupią i inne bzdury. Jak widać klub nie ma w dupie nastroju kibiców i stara się uspokoić płaczków.
|
rzeczywiście jestem mega spokojny - sprzedaż czołowych graczy + zamieszanie z Meliksonem w roli głownej, a na dodatek brak normalnego napastnika na 2 dni przed obozem
