Wyświetl pojedynczy post
vojtex
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40784
Stary 19.01.2011, 17:02
tofik napisał(a):Wyświetl post
Bo ciągle jeczycie nawet niektórzy straszą że karnetu nie kupią i inne bzdury. Jak widać klub nie ma w dupie nastroju kibiców i stara się uspokoić płaczków.
rzeczywiście jestem mega spokojny - sprzedaż czołowych graczy + zamieszanie z Meliksonem w roli głownej, a na dodatek brak normalnego napastnika na 2 dni przed obozem
Odpowiedz cytując