krzywy napisał(a):

|
po cholere ogłaszać takie informacje. Jeszcze go Jóźwiak ściągnie z okęcia. pierwsza oficjalna wiadomość powinna brzmieć :Genkow piłkarzem Wisły.
|
Bo ciągle jeczycie nawet niektórzy straszą że karnetu nie kupią i inne bzdury. Jak widać klub nie ma w dupie nastroju kibiców i stara się uspokoić płaczków.