"W oficjalnym piśmie, przesłanym Wiśle przez Dynamo Moskwa, rosyjski klub zgodził się na przylot zawodnika do Polski w sprawie negocjacji transferowych. Jeśli obie strony dojdą do porozumienia, Cvetan Genkov dołączy do piłkarzy Białej Gwiazdy na zgrupowanie w Hiszpanii, które rozpoczyna się w najbliższy piątek."
Więc chyba kluby sie już dogadały skoro pozwolili mu przyjechać?
tomasz_19 napisał(a):

|
Skeba mylisz się... Genkov w trakcie obecnego sezonu (co jest ważne) strzelił mnóstwo goli... Hristov przychodził do nas jako zawodnik nie łapiący się do składu Levskiego... to jednak znacząca różnica, zresztą wyobraź sobie rywalizację w składzie Dinama Moskwa... chociaż nie ma się co jarać, bo jeszcze nie podpisał...
|
1oo% racji