Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Shifty Powers
Junior Member
Od: 12.2007
Offline
#
40743
19.01.2011, 16:07
No to to będzie zawodnik z kartą w ręku... czyli zaczyna się polityka szrotu
no ale cóż Wisła i tak na zawsze w sercu mym!
Shifty
Shifty Powers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Shifty Powers
Znajdź inne posty napisane przez Shifty Powers