martonas napisał(a):

Ale czy on coś obiecywał? Mówił, że będą się starać, że powinny być bo są już w trakcie negocjacji. Nie wyszło - trudno, ale czemu wszyscy chcecie go rozliczać z tych słów?
Powiedz mi jedno, jak będą jakieś przyzwoite transfery to pewnie albo będziesz się cieszył albo mówił żeby poczekać, bo mogą się nie zgrać, okazać niewypałami itp. Jeśli będziesz się cieszył, to po co było teraz tyle narzekać? Jesli będziesz mówił żeby poczekać, to czemu nie chcesz tego zrobić teraz?
A jak transfery to będzie jakaś lipa to będziemy narzekać wszyscy, ja również, tylko jaki jest sens robić to już teraz?
Możesz powiedzieć że lepiej jest teraz narzekać i być pozytywnie zaskoczonym niż się niepotrzebnie podniecać a potem tylko rozczarować, no to ja ci proponuję trzecią opcję: spokojnie poczekać i narzekać lub podniecać się kiedy rzeczywiście będą ku temu powody.
|
Ale ja nie narzekam, co więcej śmiać mi się chce z płaczących tutaj codziennie

.
Rzetelna(mam nadzieje) ocena sytuacji i tyle.A co będzie to będzie, ja oceniam to co jest i w ogóle nie mam zamiaru po Staszku jechać jak niektórzy, bardziej martwi mnie to że nie idzie mu tak jak by chciał