Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40733
Stary 19.01.2011, 15:34
Ja uważam Borisa Peskovicia za dobrego bramkarza. Przypomina mi nieco Janka Muchę i wg mnie ma podobne umiejętności . Ktoś tutaj wkleił filmik z błędem jego i już od razu że słaby bramkarz a powiedźcie mi który bramkarz nie popełnia błędów? Co do jego gry nogami - może nie jest wirtuozem ale z pewnością nie jest tak tragicznie jak na tym filmiku z meczu z nami . Może nie oglądałem wszystkich meczów z jego udziałem ale w tych które widziałem (głównie kiedy grał w Portugalii )sprawiał dobre wrażenie nawet bardzo dobre.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 19.01.2011 o godz. 15:38.
Odpowiedz cytując