Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40730
Stary 19.01.2011, 15:20
Fuks napisał(a):Wyświetl post
powiedział, że "powinny", czyli że mogą ale nie muszą być juz na pierwszym treningu. W jaki więc sposób chcesz go za to rozliczać?
Rozliczać nie zamierzam,bo niby jak, za to czy "powinny" czy nie "powinny". Co najwyżej mogę sobie pomyśleć o facecie i tyle. To jest polityka transferowa na zasadzie uda. Jak wiemy są dwa uda, albo się uda albo się nie uda. I wszystko wskazuje na to,że Wisła taką politykę prowadzi. Uda.

Po to zatrudnia się kogoś z sznytem aby nie było polityki uda. No ale już nie będziemy się czepiać. Albo będą albo nie będą. Będzie bramkarza albo nie będzie, to samo z obrońcą i napastnikiem. A Melikson może za tydzień przyjedzie a może i za dwa. Powinno być dobrze.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 19.01.2011 o godz. 15:25.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując