Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40729
Stary 19.01.2011, 15:17
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Głęboko wierzę w to że temat Peskovicia to jakaś plotka, Stan wspominał cos o bramkarzu dobrze grającym nogami i na przed polu co kompletnie dyskalifukuje Borisa Pesokovicia, pamiętacie to jak asystował przy golu Jasia Paulisty ?
Pierwsza bramka:
http://www.youtube.com/watch?v=xG38EazcKgQ
Stan wspominał tez, że godnie zastąpią Pawła Brożka, wspominał że na pierwszym treningu będą nowi zawodnicy, wspominał, że klub jest świadom iż trzeba się wzmacniać. To co mówi ten koleś nijak sie ma do rzeczywistości.
Odpowiedz cytując