westersyl napisał(a):

Głęboko wierzę w to że temat Peskovicia to jakaś plotka, Stan wspominał cos o bramkarzu dobrze grającym nogami i na przed polu co kompletnie dyskalifukuje Borisa Pesokovicia, pamiętacie to jak asystował przy golu Jasia Paulisty ?
Pierwsza bramka:
http://www.youtube.com/watch?v=xG38EazcKgQ
|
Stan wspominał tez, że godnie zastąpią Pawła Brożka, wspominał że na pierwszym treningu będą nowi zawodnicy, wspominał, że klub jest świadom iż trzeba się wzmacniać. To co mówi ten koleś nijak sie ma do rzeczywistości.