Cytat:
|
Ile dostaliście za Iwańskiego? Nigdzie nie widze sumy transferu..
|
Póki co nie było żadnego info o tym. Beret w wywiadzie dla legia.com powiedział, że "pozyskaliśmy środki na zakup innego piłkarza", ale co z tego wynika, to już odpowiedz sobie sam. Podpowiem, że jak Beret chociaż raz dziennie publicznie nie skłamie, to nie może później w nocy zasnąć.
Tak czy siak, ten transfer opłacałby się, chociażby i był za darmo, spora część kibiców ucieszyłaby się w związku z informacją, że z Pączkiem po prostu rozwiązano kontrakt. Dlatego każda kasa za niego, to po prostu miły dodatek.