Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2048
Stary 19.01.2011, 15:14
Cytat:
Ile dostaliście za Iwańskiego? Nigdzie nie widze sumy transferu..
Póki co nie było żadnego info o tym. Beret w wywiadzie dla legia.com powiedział, że "pozyskaliśmy środki na zakup innego piłkarza", ale co z tego wynika, to już odpowiedz sobie sam. Podpowiem, że jak Beret chociaż raz dziennie publicznie nie skłamie, to nie może później w nocy zasnąć.

Tak czy siak, ten transfer opłacałby się, chociażby i był za darmo, spora część kibiców ucieszyłaby się w związku z informacją, że z Pączkiem po prostu rozwiązano kontrakt. Dlatego każda kasa za niego, to po prostu miły dodatek.
Legionista
Odpowiedz cytując