Głęboko wierzę w to że temat Peskovicia to jakaś plotka, Stan wspominał cos o bramkarzu dobrze grającym nogami i na przed polu co kompletnie dyskalifukuje Borisa Pesokovicia, pamiętacie to jak asystował przy golu Jasia Paulisty ?
Pierwsza bramka:
http://www.youtube.com/watch?v=xG38EazcKgQ