Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40725
Stary 19.01.2011, 15:05
martonas napisał(a):Wyświetl post
I na jakiej podstawie twierdzisz że nie wziąłem pod uwagę czasu jaki Wisła miała negocjacje? Próbuję ci przecież wytłumaczyć że Wisła to już nie jest raj dla każdego kandydata do gry i zakontraktowanie piłkarza na poziomie, w których celujemy nie jest takie proste, czas nie ma tu nic do tego. Zresztą transfery jeszcze będą na pewno, więc o co chodzi? Bo zachowujesz się jakby kompletnie nikt miał do nas nie przyjść w tym okienku.
Chodzi o to że Stan podjął się kilku zadań.Jednym z nich było to by zespół wzmocnić przed pierwszym treningiem.Na dziś udało mu się go tylko osłabić i tyle.Ludzi trzeba rozliczać ze słów bo inaczej to wszystko nie ma sensu.Będą realne wzmocnienia - super.Na dziś ich nie ma.To też o tyle martwi że można przypuszczać że sporo z jego listy nie wypaliło a im czas będzie dalej płynął tym większa jest szansa na chaotyczne posunięcia, które mogą zaowocować kolejnymi nietrafionymi zakupami, bo to że kogoś kupią to jest jasne tylko my nie potrzebujemy kogoś a lepszych od tych co mamy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując