Wyświetl pojedynczy post
gery
Junior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40724
Stary 19.01.2011, 14:58
Znalazlem informacje o rzekomym zainteresowaniu wisły Borisem Peskoviciem ..
http://www.transfermarkt.de/de/boris...ler_27269.html

na forum wisla.pl
Ostatnio edytowane przez gery : 19.01.2011 o godz. 15:03.
Odpowiedz cytując