Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
gery
Junior Member
Od: 08.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
40724
19.01.2011, 14:58
Znalazlem informacje o rzekomym zainteresowaniu wisły Borisem Peskoviciem ..
http://www.transfermarkt.de/de/boris...ler_27269.html
na forum wisla.pl
Ostatnio edytowane przez gery : 19.01.2011 o godz. 15:03.
gery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gery
Znajdź inne posty napisane przez gery