Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40719
Stary 19.01.2011, 14:23
http://www.sport.pl/sport/1,65025,89...Meliksona.html

Osobiście jestem za tym by jednak odpuścił sobie grę w Wiśle bo jak zacznie kminić o co tutaj chodzi to pójdzie się kochać 700 tyś euro, niby to tylko piłkarz ale tez człowiek, zacznie się obrażać, obniży loty i wyląduje w rezerwach, mnie najbardziej dziwi decyzja klubu w sprawie tego zawodnika, dobrze wiedzą jak to wygląda i czego oczekują? że jak zobaczy przykładowo flagę ANTY JUDE to będzie miał nagły zaciąg pod bramkę? co najwyżej swoją chcąc strzelić samobója
Ostatnio edytowane przez CH. : 19.01.2011 o godz. 14:27.
Odpowiedz cytując