Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
michalo28
Member
Od: 08.2004
Skąd: Kwidzyn
Offline
#
493
19.01.2011, 14:16
http://wpolityce.pl/view/6276/Edmund...ytowanego.html
Powiedzcie mi - o co chodzi temu człowiekowi? Cały czas mówi co innego...
michalo28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michalo28
Znajdź inne posty napisane przez michalo28