|
Nie mówicie że to dla was wyjdzie na + .
Iwański z Vroljakiem (czy jak to sie pisze) ''coś'' robili było jakieś zamieszanie przynajmniej.
Jeśli nie ściągną jakiego pomocnika dobrego to słabo u nich bedzie .
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Szyman423 : 19.01.2011 o godz. 14:07.
|