Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
 
 
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2046
Stary 19.01.2011, 13:56
Nie mówicie że to dla was wyjdzie na + .
Iwański z Vroljakiem (czy jak to sie pisze) ''coś'' robili było jakieś zamieszanie przynajmniej.
Jeśli nie ściągną jakiego pomocnika dobrego to słabo u nich bedzie .
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Szyman423 : 19.01.2011 o godz. 14:07.
Odpowiedz cytując