Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40716
Stary 19.01.2011, 13:54
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Co to ma za znaczenie. Za gościa,który umie prosto kopnąć piłkę i dobrze się ustawić 1 mln euro to nie pieniądz.
Napisałeś "za dobrego napastnika", dlatego sprostowałem.

A znaczenie ma. Zdecydowanie więcej płaci się za napastników, niż za obrońców.

Pomyśl sobie jaki byłby płacz na forum jakby Wisła dała za obrońce milion E. Wszyscy pisaliby że mogli to przeznaczyć na napastnika. Ale to już specyfika naszego forum.
Odpowiedz cytując