Marszałek napisał(a):

|
Co to ma za znaczenie. Za gościa,który umie prosto kopnąć piłkę i dobrze się ustawić 1 mln euro to nie pieniądz.
|
Napisałeś "za dobrego napastnika", dlatego sprostowałem.
A znaczenie ma. Zdecydowanie więcej płaci się za napastników, niż za obrońców.
Pomyśl sobie jaki byłby płacz na forum jakby Wisła dała za obrońce milion E. Wszyscy pisaliby że mogli to przeznaczyć na napastnika.

Ale to już specyfika naszego forum.