Jaka to niby strata dla Legii sprzedanie tego nieroba ?
Rozgrywanie 10 razy lepiej wychodzi Rado, a wolne 100 razy lepiej bije Kielbowicz, o kryciu i odbiorach nie mowie bo od tego to nie on byl, a dodatkowo jak musial to wychodzilo mu to jak kazdy widzial...fatalnie.
W tej chwili ze swoimi fochami, brakiem krycia, pretensjami do wszystkich i swoja wizja druzyny ten darmozjad byl solidnym rezerwowym i nikim wiecej.
Nie ma zadnego minusa wiazacego sie z odejsciem tego goscia, same plusy.
Co do Turcji to tak jak napisal emj10, i nic wiecej. Ten kraj mimo ze jest tam coraz lepiej to i tak jeszcze ogromna bieda, a do tego klub nigdy nie moze byc wyznacznikiem stopy zyciowej danego kraju
