wiślak 86 napisał(a):

|
Idąc Twoim tokiem rozumowania to nie możemy nikomu ufać razem z GP.
|
W życiu publicznym stosuje prostą zasadę, nie ufam nikomu a najmniej tym, z którymi poglądami się utożsamiam.
I zawsze zadaje sobię pytanie, gdzie leży interes Polski i Polaków ?
Nie napisałem, że wszyscy i we wszystkim kłamią. Napisałem, że kłamstwo i propaganda jest elementem TV, czy ogólnie życia publicznego. Podziały partyjne nie mają tu nic do rzeczy.