Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
LuQee
Member
Od: 04.2009
Skąd: KWR
Offline
#
40701
19.01.2011, 12:20
a moze ktoś podsumować całą prace Bednarza u nas ?
LuQee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LuQee
Znajdź inne posty napisane przez LuQee