emjot napisał(a):

mówię, najlepiej zrezygnować z niego, bo sprawa przeciąga się zbyt długo i do tego mieszają w to porządnych kibiców Wisły Kraków, którzy z antysemityzmem mieli do czynienia tylko na lekcjach historii w szkołach...
a pieniądze lepiej spożytkować na porządnego napastnika.
coraz mniej podoba mi się ten nasz "światowy" dyrektor sportowy... dobrze wie że najbardziej paląca jest sprawa z napastnikiem, a ten nam szuka "okazyjnego" Izraelczyka... bezsensu...