Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40699
Stary 19.01.2011, 12:06
emjot napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,89...Meliksona.html


jest coraz śmieszniej ....
mówię, najlepiej zrezygnować z niego, bo sprawa przeciąga się zbyt długo i do tego mieszają w to porządnych kibiców Wisły Kraków, którzy z antysemityzmem mieli do czynienia tylko na lekcjach historii w szkołach...

a pieniądze lepiej spożytkować na porządnego napastnika.

coraz mniej podoba mi się ten nasz "światowy" dyrektor sportowy... dobrze wie że najbardziej paląca jest sprawa z napastnikiem, a ten nam szuka "okazyjnego" Izraelczyka... bezsensu...
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 19.01.2011 o godz. 12:09.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując