Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40694
Stary 19.01.2011, 11:36
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Chyba 250 tys x 4
W Rostowie też masz swoje wtyki ?

pawelwislak napisał(a):Wyświetl post

P.S. Najgorsze to że dali się włożyć do tej maszyny propagandy i zaciemniania sytuacji... Że tak zacytuje klasyk: "Przynajmniej liga będzie ciekawsza"
A ja myślę że dokąd zera na koncie będą się zgadzały to Panowie zostaną.Prędzej sami zostaną zwolnieni, bo przecież cel jest jasny a na dziś jest on niewykonalny.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 19.01.2011 o godz. 11:38.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując