zbymak napisał(a):

W Rostowie też masz swoje wtyki

?
pawelwislak napisał(a):

P.S. Najgorsze to że dali się włożyć do tej maszyny propagandy i zaciemniania sytuacji... Że tak zacytuje klasyk: "Przynajmniej liga będzie ciekawsza"
|
A ja myślę że dokąd zera na koncie będą się zgadzały to Panowie zostaną.Prędzej sami zostaną zwolnieni, bo przecież cel jest jasny a na dziś jest on niewykonalny.