Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#479
Stary 19.01.2011, 11:21
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Piloci ponoszą winę, za to że dostali fałszywe dane o swoim połozeniu przy podchodzeniu do lądowania i fałszywe dane o widoczności ?

Może też ponoszą winę za to, ze dostali zgodę na lądowanie od "międzynarodowego nr 1" z Moskwy via wieża kontrolna ?


Fałszywe dane o widoczności? Ty w ogóle czytasz jakieś stenogramy itp. czy bazujesz na art. GP?

Dostali dane takie jakie miała wieża. To że były tam przyrządy jak za czasów IIWŚ i pokazywały BYĆ MOŻE błędne dane to wina kontrolerów? I wybacz ale trzeba być ostatnim kretynem aby sądzić że wieża sprowadziła samolot specjalnie na błędny kurs. Poczekajmy jeszcze tydzień może dwa a wszystko powinno być już w miarę jasne.

Jaka zgoda o czym mówisz? Albo nie wiesz albo nie chcesz wiedzieć że nie mogli nie zgodzić się na lądowanie. Jest tylko jeden przypadek kiedy mogą to zrobić a jest to ZAMKNIĘCIE lotniska!!
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując