Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40690
Stary 19.01.2011, 10:55
Wywiad z Sobolem:

W lecie kończy się Panu kontrakt. Gdy ostatnio zapytaliśmy o tę sprawę dyrektora sportowego Wisły, Stana Valcksa, stwierdził, że w umowie jest opcja, która pozwala klubowi przedłużyć kontrakt o rok. A jak Pan podchodzi do tej sprawy?
Jeśli Wisła zdecyduje się na skorzystanie z tej opcji, to bardzo chętnie zostanę w Krakowie. Fizycznie czuję się dobrze. Nigdy nie miałem problemów z przygotowaniem, więc stać mnie jeszcze na dobrą grę.

Hahahaha, jak jeszcze Sobola spuszczą z tej drużyny, to tu już nie wiem, kto będzie grał; Łobo kapitanem zostanie chyba.
Odpowiedz cytując