|
Mi się wydaje że Holendrzy dopiero teraz się zorientowali jak bardzo się dali wkręcić. Zwłaszcza Valcx który myślał że jakiekolwiek środki będzie miał do dyspozycji wg własnego uznania a tu na wszystko potrzebna zgoda, nie bierze się pod uwagę ich decyzji przy sprzedawaniu nie bierze przy kupowaniu bo tu najważniejsza jest cena. Dlatego coś czuję że może się skończyć wielkim wałem i odejściem Holendrów w marcu po tym jak nikt nie dał im warunków do pracy...
P.S. Najgorsze to że dali się włożyć do tej maszyny propagandy i zaciemniania sytuacji... Że tak zacytuje klasyk: "Przynajmniej liga będzie ciekawsza"
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 19.01.2011 o godz. 10:56.
|