Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40689
Stary 19.01.2011, 10:54
Mi się wydaje że Holendrzy dopiero teraz się zorientowali jak bardzo się dali wkręcić. Zwłaszcza Valcx który myślał że jakiekolwiek środki będzie miał do dyspozycji wg własnego uznania a tu na wszystko potrzebna zgoda, nie bierze się pod uwagę ich decyzji przy sprzedawaniu nie bierze przy kupowaniu bo tu najważniejsza jest cena. Dlatego coś czuję że może się skończyć wielkim wałem i odejściem Holendrów w marcu po tym jak nikt nie dał im warunków do pracy...

P.S. Najgorsze to że dali się włożyć do tej maszyny propagandy i zaciemniania sytuacji... Że tak zacytuje klasyk: "Przynajmniej liga będzie ciekawsza"
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 19.01.2011 o godz. 10:56.
Odpowiedz cytując