Gwiaździsty napisał(a):

Piloci ponoszą winę, za to że dostali fałszywe dane o swoim połozeniu przy podchodzeniu do lądowania i fałszywe dane o widoczności ?
Może też ponoszą winę za to, ze dostali zgodę na lądowanie od "międzynarodowego nr 1" z Moskwy via wieża kontrolna ?
|
Nie wprowadzaj w błąd. Nie było zgody na lądowanie. A ci co byli na wieży to sami nie wiedzieli co się dzieje.