Wyświetl pojedynczy post
kwader
Junior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#474
Stary 19.01.2011, 10:53
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Piloci ponoszą winę, za to że dostali fałszywe dane o swoim połozeniu przy podchodzeniu do lądowania i fałszywe dane o widoczności ?

Może też ponoszą winę za to, ze dostali zgodę na lądowanie od "międzynarodowego nr 1" z Moskwy via wieża kontrolna ?
Nie wprowadzaj w błąd. Nie było zgody na lądowanie. A ci co byli na wieży to sami nie wiedzieli co się dzieje.
Odpowiedz cytując