Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.01.2011, 10:38
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Oglądam od 9 TVP3 zostało zaproszonych 3 gości i każdy z nich twierdził (a były to rozmowy osobne) że większość win ponoszą piloci. Więc jak to jest?
Piloci ponoszą winę, za to że dostali fałszywe dane o swoim połozeniu przy podchodzeniu do lądowania i fałszywe dane o widoczności ?

Może też ponoszą winę za to, ze dostali zgodę na lądowanie od "międzynarodowego nr 1" z Moskwy via wieża kontrolna ?
Odpowiedz cytując