wiślak 86 napisał(a):

|
Oglądam od 9 TVP3 zostało zaproszonych 3 gości i każdy z nich twierdził (a były to rozmowy osobne) że większość win ponoszą piloci. Więc jak to jest?
|
Piloci ponoszą winę, za to że dostali fałszywe dane o swoim połozeniu przy podchodzeniu do lądowania i fałszywe dane o widoczności ?
Może też ponoszą winę za to, ze dostali zgodę na lądowanie od "międzynarodowego nr 1" z Moskwy via wieża kontrolna ?