dynek.pl napisał(a):

W DP wypowiada sie tez menadzer Meliksona, cytuje z pamieci: " ... nawet jesli Melikson dotrze do Krakow to nie jest powiedziane, ze podpisze kontrakt na 100% ... szanse transferu oceniam na 50% ..."
Oczywiscie w tym samym artykule wielki Stan twierdzi, ze wszystko jest dograne - jeden mecz i koles jest niby nasz.
|
Ja myślę, że Stan Valcxs przeszedł wewnętrzne szkolenie z PR w Tele-fonice. A nauki pobierał od samego Jurczyńskiego.
Dementowanie wychodzi mu już całkiem nieźle, a za chwilę zacznie dementować samego siebie. Robi chłopak postępy.
Myślę, że pod koniec okienka dowiemy się, że nigdy nie mówił, że napastnik jest potrzebny i że takiego sprowadzi. Zamiast wysokiego napastnika postawią Małego na szczudłach - chłopak właśnie to trenuje. I będzie git.