Po prostu Wiślak napisał(a):

|
Wcalę się nie zdziwię, jeśli się okaże, że tak naprawdę transfer Meliksona zablokowała nasza sławetna Rada Nadzorcza. Cupiał nie pierwszy raz zmieniłby zdanie odnośnie jakiegoś wzmocnienia.
|
No właśnie. Najbardziej mnie cieszy jak banda nieznającyh realiów spólek handlowych opowiada o złych doradcach, prezesach, dyrektorach, a Cupiał to wg nich dobry wujek tyle sypiący kasą, a nie mający wpływu na nic. To mit jak o dobrym carze

Facet kontroluje Radę Nadzorczą! Zasiadają w niej ludzie z nadania Cupiała. Jako najwyższy organ nadzorujący spółkę to on de facto wydaje na wszystko zgodę lub jej nie wydaję...To tak naprawdę Cupiał mówi co robić.
Kiedy to w końcu zrozumiecie?
A teraz przykład jakim szrotem Wisła potrafi się interesować:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Christian_Tiboni
Testowali go. Miał być super, ale wzięli nam go z przed nosa. I co

Zagrał w Bułgarii 4 mecze i strzelił uwaga uwaga...0 goli!!! Dlatego nie wierze w tego Meliksona,bo my się" interesujemy" nieco innym poziomem zawodników

Niestety....