Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40678
Stary 19.01.2011, 07:36
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
Wcalę się nie zdziwię, jeśli się okaże, że tak naprawdę transfer Meliksona zablokowała nasza sławetna Rada Nadzorcza. Cupiał nie pierwszy raz zmieniłby zdanie odnośnie jakiegoś wzmocnienia.
No właśnie. Najbardziej mnie cieszy jak banda nieznającyh realiów spólek handlowych opowiada o złych doradcach, prezesach, dyrektorach, a Cupiał to wg nich dobry wujek tyle sypiący kasą, a nie mający wpływu na nic. To mit jak o dobrym carze Facet kontroluje Radę Nadzorczą! Zasiadają w niej ludzie z nadania Cupiała. Jako najwyższy organ nadzorujący spółkę to on de facto wydaje na wszystko zgodę lub jej nie wydaję...To tak naprawdę Cupiał mówi co robić.
Kiedy to w końcu zrozumiecie?

A teraz przykład jakim szrotem Wisła potrafi się interesować:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Christian_Tiboni

Testowali go. Miał być super, ale wzięli nam go z przed nosa. I co Zagrał w Bułgarii 4 mecze i strzelił uwaga uwaga...0 goli!!! Dlatego nie wierze w tego Meliksona,bo my się" interesujemy" nieco innym poziomem zawodników Niestety....
Odpowiedz cytując