|
W sumie to nie ma co moim zdaniem panikować. Lepszy zawodnik niż Jovanic do nas na bramkę nie przyjdzie teraz więc to on będzie nr 1 co jest niemal pewne. Ma więc czas na zgranie się z obroną na obozie. Mam nadzieję, że Pawełek mu pokazał przez tą rundę na czym polega różnica (zaangażowanie w interwencje, zdecydowanie) i Jovanic wykorzysta tą szansę być może ostatnią jaką otrzyma w Wiśle.
Druga sprawa to środkowy obrońca- tu sytuacja ma się tak, że nie ma co się spieszyć jak narazie. Od bidy z Arką może zagrać Kowalski i wcale nie jest powiedziane, że nie da rady.
Linia pomocy naszego zespołu prawdopodobnie będzie skompletowana wraz z przybyciem Melexa.
Tak więc moim zdaniem 1 mecz z Arką rozpoczniemy w zestawieniu:
Jovanic- Cikos Chavez xxx Paljic Małecki Wilk Garguła Melex Kirm xxx
Sądzę, że z obrońcą prowadzimy już zaawansowane negocjacje. Więc tak naprawdę to tylko napastnik musiałby się zgrywać z drużyną.
Dobry napastnik wejdzie od razu i nawet bez tych automatyzmów będzie wykańczał akcje więc po prostu mam nadzieję, że nie będą się spieszyć i kupią kogoś naprawdę dobrego kto przyniesie dużo pociechy nie tylko w tym sezonie, ale kogoś kto podźwignie ten klub na swoich barkach dalej w ciągu kolejnych sezonów.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 19.01.2011 o godz. 05:30.
|