Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40675
Stary 19.01.2011, 02:53
master777 napisał(a):Wyświetl post
Wielu użytkowników podnosi w tym wątku, że jeśli idzie o pieniądze i politykę transferową, to Polonia, Lech i Legia biją nas na głowę. Trudno się z tym nie zgodzić, ale wobec tego jak traktować to co wyprawia raczej niebogata Jagiellonia? Już zakładałem że za Grosickim pójdą inni, tymczasem doszło do ciekawych wzmocnień, więc widmo mistrza dla Jagi realne, czego sobie i wam nie życzę (choć lepszy mistrz dla Jagi niż Legii, of course)
Ja dam sobie rękę uciąć, że jakbyśmy ściągnęli tych samych zawodników co Jagiellonia, to byłyby tutaj lamenty, jaki to szrot ściągamy.
Odpowiedz cytując