|
Jakiegoś Polaka by ogarnęli, a nie kolejne spekulacje o zawodnikach zagranicznych, którzy nie przyjdą. Bez jaj, nie ma obrońców w II lidze młodych i zdolnych? Rozumiem, że Błaszczykowski, Lewandowski przy obecnym systemie szkolenia zdarza się raz na sto lat. Ale stoper? Boczny obrońca? No, nie żartujmy, dziesięć lat temu szkolenie wyglądało podobnie, a infrastruktura była gorsza, a był Bosacki, Głowacki, Baszczyński, Łapiński, Zieliński i mnóstwo innych obrońców, którzy reprezentowali niezły poziom.
|