Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40673
Stary 19.01.2011, 02:21
Wielu użytkowników podnosi w tym wątku, że jeśli idzie o pieniądze i politykę transferową, to Polonia, Lech i Legia biją nas na głowę. Trudno się z tym nie zgodzić, ale wobec tego jak traktować to co wyprawia raczej niebogata Jagiellonia? Już zakładałem że za Grosickim pójdą inni, tymczasem doszło do ciekawych wzmocnień, więc widmo mistrza dla Jagi realne, czego sobie i wam nie życzę (choć lepszy mistrz dla Jagi niż Legii, of course)
Odpowiedz cytując