Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40672
Stary 19.01.2011, 01:52
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Ale kto jest w obwodzie Jadzią? Boguski? Eeee... Boukhari ma większy "bandzioch" to może on ?

A co do Maora znając nasze szczęście i "smykałkę Narodu Wybranego" to pewnie go w tym meczu ktoś 'przypadkowo wykosi', bo 'nie powinien zmieniać klubu!' i się skończy na tym, że otrzymamy drugiego Gułę, na utrzymanie dla ZUSu ... Mam nadzieję tylko, że jeżeli już jakaś umowę przedwstępną podpisali, to Stan pomyślał o stosownym zabezpieczeniu w umowie, że biorą na siebie koszty jego leczenia/możemy odstąpić od umowy kupna w przypadku kontuzji.
Jak ktos go wykosi, to co? Kontraktu jeszcze nie ma. Z cieżką kontuzją nie przejdzie chyba testów medycznych...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując