Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
40672
19.01.2011, 01:52
dj_ibutti
napisał(a):
Ale kto jest w obwodzie Jadzią? Boguski? Eeee... Boukhari ma większy "bandzioch" to może on ?
A co do Maora znając nasze szczęście i "smykałkę Narodu Wybranego" to pewnie go w tym meczu ktoś 'przypadkowo wykosi', bo 'nie powinien zmieniać klubu!' i się skończy na tym, że otrzymamy drugiego Gułę, na utrzymanie dla ZUSu
... Mam nadzieję tylko, że jeżeli już jakaś umowę przedwstępną podpisali, to Stan pomyślał o stosownym zabezpieczeniu w umowie, że biorą na siebie koszty jego leczenia/możemy odstąpić od umowy kupna w przypadku kontuzji.
Jak ktos go wykosi, to co? Kontraktu jeszcze nie ma. Z cieżką kontuzją nie przejdzie chyba testów medycznych...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
martin_6
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martin_6
Znajdź inne posty napisane przez martin_6