Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
40670
19.01.2011, 01:23
dj_ibutti
napisał(a):
Ale kto jest w obwodzie Jadzią? Boguski? Eeee... Boukhari ma większy "bandzioch" to może on ?
A co do Maora znając nasze szczęście i "smykałkę Narodu Wybranego" to pewnie go w tym meczu ktoś 'przypadkowo wykosi', bo 'nie powinien zmieniać klubu!' i się skończy na tym, że otrzymamy drugiego Gułę, na utrzymanie dla ZUSu
... Mam nadzieję tylko, że jeżeli już jakaś umowę przedwstępną podpisali, to Stan pomyślał o stosownym zabezpieczeniu w umowie, że biorą na siebie koszty jego leczenia/możemy odstąpić od umowy kupna w przypadku kontuzji.
Może chcielibyście by nie przychodził, co? Bo jak przyjdzie to co poniektórzy na tym forum będą mieli problem z przyśpiewkami odnośnie tych z drugiej strony Błoń...
bonawentura
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bonawentura
Znajdź inne posty napisane przez bonawentura