Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40670
Stary 19.01.2011, 01:23
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Ale kto jest w obwodzie Jadzią? Boguski? Eeee... Boukhari ma większy "bandzioch" to może on ?

A co do Maora znając nasze szczęście i "smykałkę Narodu Wybranego" to pewnie go w tym meczu ktoś 'przypadkowo wykosi', bo 'nie powinien zmieniać klubu!' i się skończy na tym, że otrzymamy drugiego Gułę, na utrzymanie dla ZUSu ... Mam nadzieję tylko, że jeżeli już jakaś umowę przedwstępną podpisali, to Stan pomyślał o stosownym zabezpieczeniu w umowie, że biorą na siebie koszty jego leczenia/możemy odstąpić od umowy kupna w przypadku kontuzji.
Może chcielibyście by nie przychodził, co? Bo jak przyjdzie to co poniektórzy na tym forum będą mieli problem z przyśpiewkami odnośnie tych z drugiej strony Błoń...
Odpowiedz cytując