WislaOnly napisał(a):

|
(pozwól, że dokończę)"... w obwodzie jest również Jadzią z mięsnego,
|
Ale kto jest w obwodzie Jadzią? Boguski? Eeee... Boukhari ma większy "bandzioch" to może on ?
A co do Maora znając nasze szczęście i "smykałkę Narodu Wybranego" to pewnie go w tym meczu ktoś 'przypadkowo wykosi', bo 'nie powinien zmieniać klubu!' i się skończy na tym, że otrzymamy drugiego Gułę, na utrzymanie dla ZUSu

... Mam nadzieję tylko, że jeżeli już jakaś umowę przedwstępną podpisali, to Stan pomyślał o stosownym zabezpieczeniu w umowie, że biorą na siebie koszty jego leczenia/możemy odstąpić od umowy kupna w przypadku kontuzji.