Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40667
Stary 19.01.2011, 00:24
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Musisz to ładniej ubierać w słowa. Taki tekst padnie pewnie przed ostatnim obozem, ewentualnie pierwszym meczem.

"To okienko było dla nas bardzo trudne, wiele zawirowań i nagłych zmian akcji. Byliśmy blisko zakontraktowania naprawdę dobrych zawodników, o czym sami państwo wiedzą. W lidze jednak postaramy się wykorzystać tych zawodników których mamy, jest doświadczony Maciej Żurawski, liczymy na Andresa, musimy pamiętać o Patryku który z powodzeniem może występować na tej pozycji. Ważne też że do zdrowia wraca Rafał i postawimy na niego w drugiej części sezonu. Cały czas jesteśmy aktywni na rynku transferowym, wciąż jest wielu piłkarzy bez umowy których można zakontraktować w każdej chwili, liczy się jakość dla tego woleliśmy nie sprowadzić nikogo"

Panowie uśmiech proszę
(pozwól, że dokończę)"... w obwodzie jest również Jadzią z mięsnego, posiadająca idealne parametry bramkarskie oraz Pan Staś z nocnego, co szybko biega!!!"
Ludzie, litości, na co wy liczycie, normalny klub na obozie przygotowawczym ma 95% składu a u nas, tyle składu to może ma- Pan Cupiał, drewna w chacie. Ja się nie zdziwię jak przed początkiem rundy wiosennej Maskakant odejdzie.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując