(pozwól, że dokończę)"... w obwodzie jest również Jadzią z mięsnego, posiadająca idealne parametry bramkarskie oraz Pan Staś z nocnego, co szybko biega!!!"
Ludzie, litości, na co wy liczycie, normalny klub na obozie przygotowawczym ma 95% składu a u nas, tyle składu to może ma- Pan Cupiał, drewna w chacie. Ja się nie zdziwię jak przed początkiem rundy wiosennej Maskakant odejdzie.