Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2019
Stary 19.01.2011, 00:06
Właśnie jestem ciekawy ile płacicie zawodnikom w Białymstoku np. takiemu Grzelakowi?

W Legii inkasował pewnie ze 150-200 tys. euro rocznie. W Rosji nie mniej, a u Was?
Odpowiedz cytując