Pimko napisał(a):

|
Ktoś tu napisał wcześniej że jest taka możliwość że to Cupiał albo Rada Nadzorcza w ostatniej chwili mogła zawetować ten transfer. (jak już przecież się zdarzało...) Mówię że jeśli by tak było naprawdę to raczej Maaskant nie zgodzi się na coś takiego chyba że zaakceptowałby taką prowizorkę w momencie podpisywania kontraktu.
|
Czy was wszystkich porąbało? Dajcie sobie spokój z Radami Nadzorczymi i Cupiałem, bo ten gość wreszcie chce wyłożyć trochę kasy. A że grają z Beitarem, który pewnie jest wysoko w lidze, to chcą jeszcze zagrać Meliksonem. Nie jest to w porządku z ich strony, ale to przeboleję, bo liga izraelska jest w środku sezonu, za to my dopiero zaczynamy przygotowania. Zresztą tutaj wszyscy opierają się na domysłach! Bylibyście dobrymi autorami teorii spiskowych! Napiszcie na ten temat książkę...