Wyświetl pojedynczy post
gery
Junior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40659
Stary 18.01.2011, 23:02
Pimko napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tu napisał wcześniej że jest taka możliwość że to Cupiał albo Rada Nadzorcza w ostatniej chwili mogła zawetować ten transfer. (jak już przecież się zdarzało...) Mówię że jeśli by tak było naprawdę to raczej Maaskant nie zgodzi się na coś takiego chyba że zaakceptowałby taką prowizorkę w momencie podpisywania kontraktu.
Hmm... Rozumiem , ale nie sądzę by coś takiego się stało . Chociaż kto wie ? Coraz mniej rzeczy zaskakuje mnie w tym co się zdarza związanego z naszym klubem.
Odpowiedz cytując