adikos1906 napisał(a):

Ludzie, nic się nie stanie. Przyjedzie w niedziele, zrobi testy medyczne w poniedziałek konferencja i podpisanie kontraktu i jest gitara. Mnie martwi tylko jedno. Dlaczego do cholery nie ma nowego napastnika? Sam Valckx mówił ze przed pierwszy treningiem (17 stycznia to był poniedziałek) będzie co najmniej jeden napastnik. Gdzie on jest? W ostatnich okienkach wiele złego się działo w Wiśle, a letnie okienko było 'rekordowe'. Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieje, że Cupiał stanie jutro prawą nogą i odstąpi 'troche' grosza.
Pozdrawiam i życze wytrwania w tym trudnym okresie w Wiśle jakim jest okno transferowe...
|
Z początkiem całkowicie się zgadzam .Co do napastnika to również nie mogę się doczekać lecz tłumacze ten długi czas tym że chcą zakupić jak najlepszego z którym być może trwają negocjacje ... Gorzej jeśli poprstu nie mogą nikogo rozsądnego znaleźć lub nikt nie chce do nas dołączyć ... Ale bądźmy dobrej myśli I oczekujmy dobrego zawodnika .