Arapaho napisał(a):

Po co ci napastnik...? Jest Żuraw,Rios, może grać Małecki i Boguski jak wyzdrowieje.
No....! Zgłaszam się do naszego działu PR.Lub na zastępcę Stana V.
Tak trzeba mówić jak ja powyżej- a podobno za to w klubie płacą niezły pieniądz
|
Wisła potrzebuje typowa 9 takim był Paweł Brożek który gra do przodu...