Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40652
Stary 18.01.2011, 22:35
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Po co ci napastnik...? Jest Żuraw,Rios, może grać Małecki i Boguski jak wyzdrowieje.

No....! Zgłaszam się do naszego działu PR.Lub na zastępcę Stana V.
Tak trzeba mówić jak ja powyżej- a podobno za to w klubie płacą niezły pieniądz
Wisła potrzebuje typowa 9 takim był Paweł Brożek który gra do przodu...
Odpowiedz cytując