Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40650
Stary 18.01.2011, 22:30
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, nic się nie stanie. Przyjedzie w niedziele, zrobi testy medyczne w poniedziałek konferencja i podpisanie kontraktu i jest gitara. Mnie martwi tylko jedno. Dlaczego do cholery nie ma nowego napastnika? Sam Valckx mówił ze przed pierwszy treningiem (17 stycznia to był poniedziałek) będzie co najmniej jeden napastnik. Gdzie on jest? W ostatnich okienkach wiele złego się działo w Wiśle, a letnie okienko było 'rekordowe'. Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieje, że Cupiał stanie jutro prawą nogą i odstąpi 'troche' grosza.

Pozdrawiam i życze wytrwania w tym trudnym okresie w Wiśle jakim jest okno transferowe...
10/10... Do 17 stycznia nie odzywałem się minął termin w którym miały byc pierwsze transfery. Gdzie ten napastnik który miałbyć? Nie ma a kiedy bedzie niewiadomo. Drażni mnie ta polityka transferowa w Wisle a braki na paru pozycjach jest i MUSZA je załatac a kibice czekaja i doczekac sie juz nie mogą
Odpowiedz cytując