Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40649
Stary 18.01.2011, 22:29
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, nic się nie stanie. Przyjedzie w niedziele, zrobi testy medyczne w poniedziałek konferencja i podpisanie kontraktu i jest gitara. Mnie martwi tylko jedno. Dlaczego do cholery nie ma nowego napastnika? Sam Valckx mówił ze przed pierwszy treningiem (17 stycznia to był poniedziałek) będzie co najmniej jeden napastnik. Gdzie on jest? W ostatnich okienkach wiele złego się działo w Wiśle, a letnie okienko było 'rekordowe'. Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieje, że Cupiał stanie jutro prawą nogą i odstąpi 'troche' grosza.

Pozdrawiam i życze wytrwania w tym trudnym okresie w Wiśle jakim jest okno transferowe...
Po co ci napastnik...? Jest Żuraw,Rios, może grać Małecki i Boguski jak wyzdrowieje.

No....! Zgłaszam się do naszego działu PR.Lub na zastępcę Stana V.
Tak trzeba mówić jak ja powyżej- a podobno za to w klubie płacą niezły pieniądz
Odpowiedz cytując