bonawentura napisał(a):

|
Krakajcie sobie - nic nie będzie przyjdzie do nas. Koniec kropka.
|
Tak sobie krakac ale tak może sie stać i co wtedy... Wiem ze to jest takie głupie pisanie moje ale jak mozna do tego dopuscic zeby zawodnik który miał sie stawic w nowym klubie nie stawia sie i zostanje na jeszcze jeden mecz w Izaelu. Takie rzeczy to tylko w Wisle... Brak słów...
