Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40648
Stary 18.01.2011, 22:20
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Krakajcie sobie - nic nie będzie przyjdzie do nas. Koniec kropka.
Tak sobie krakac ale tak może sie stać i co wtedy... Wiem ze to jest takie głupie pisanie moje ale jak mozna do tego dopuscic zeby zawodnik który miał sie stawic w nowym klubie nie stawia sie i zostanje na jeszcze jeden mecz w Izaelu. Takie rzeczy to tylko w Wisle... Brak słów...
Odpowiedz cytując