Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40646
Stary 18.01.2011, 22:10
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Nieche krakac ale co bedzie jak Melikson złapie kontuzje która go wyeliminuje na pare miesiecy i co wtedy?

Testy medyczne oblane i Melikson nie dla Wisły. Dziwie sie naszemu dyretorowi sportowemu ze pozwolił na to... Robi się nie ciekawie w naszym klubie oj nie ciekawie a transferów nadal brak...
Krakajcie sobie - nic nie będzie przyjdzie do nas. Koniec kropka.
Odpowiedz cytując