Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
40646
18.01.2011, 22:10
SWEET_83
napisał(a):
Nieche krakac ale co bedzie jak Melikson złapie kontuzje która go wyeliminuje na pare miesiecy i co wtedy
?
Testy medyczne oblane i Melikson nie dla Wisły. Dziwie sie naszemu dyretorowi sportowemu ze pozwolił na to... Robi się nie ciekawie w naszym klubie oj nie ciekawie a transferów nadal brak...
Krakajcie sobie - nic nie będzie przyjdzie do nas. Koniec kropka.
bonawentura
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bonawentura
Znajdź inne posty napisane przez bonawentura