Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40644
Stary 18.01.2011, 22:07
Smuci mnie, że niektórzy wyraźnie bardziej są kibicami Bogusława Cupiała niż Wisły. I każdą jego błędną decyzję lub zaniechanie gotowi są żarliwie uzasadniać kłócąc się z innymi dookoła.

Czasy Cupiała wydającego miliony na transfery i budującego silny zespoł odeszły już dawno do przeszłości. Obecne okienko na razie tylko to potwierdza. Lepiej pogódźcie się z tym, a nie jak Pablo84 zaklinajcie rzecczywistość.

Wcalę się nie zdziwię, jeśli się okaże, że tak naprawdę transfer Meliksona zablokowała nasza sławetna Rada Nadzorcza. Cupiał nie pierwszy raz zmieniłby zdanie odnośnie jakiegoś wzmocnienia.
Odpowiedz cytując