Wyświetl pojedynczy post
fudi8
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40641
Stary 18.01.2011, 21:30
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
wiem, że nie jesteśmy Barcą, ale powinniśmy się szanować i zerwać negocjacje, tyle... poważny klub nie powinien zgadzać się na takie żądania, albo przylatuje i badamy go i podpisujemy, albo wypad...jak Maor złapie uraz to zarząd wyjdzie na podwójnych amatorów...
No tak ale przecież Hapoel czeka żeby Wisła zrezygnowała bo im na tym nie zależy, dajmy mu pograć skoro chce wyrazić swoje podziękowanie dla kibiców


Ciekawe jest co zrobił Lech teraz. Mając Rudnevsa i wiedząc że pewnie się sprzeda za chwilę sprowadzili już Vojo, Ślusarskiego i ściągają z wypożyczenia młodzika. Jeszcze nie sprzedali Rudevsa ale już się na to przygotowują i tak być powinno.
Odpowiedz cytując