Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40639
Stary 18.01.2011, 21:25
Kamson napisał(a):Wyświetl post
A co Valckx ma do powiedzenia w tej sytuacji? Melkinson jest piłkarzem Hapoelu i wcale nie musza go nam sprzedawać i jeśli zażyczyli sobie, że Melkninson ma zagrać jeszcze jeden mecz to Valckx nic na to nie poradzi.
wiem, że nie jesteśmy Barcą, ale powinniśmy się szanować i zerwać negocjacje, tyle... poważny klub nie powinien zgadzać się na takie żądania, albo przylatuje i badamy go i podpisujemy, albo wypad...jak Maor złapie uraz to zarząd wyjdzie na podwójnych amatorów...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując