Kamson napisał(a):

|
A co Valckx ma do powiedzenia w tej sytuacji? Melkinson jest piłkarzem Hapoelu i wcale nie musza go nam sprzedawać i jeśli zażyczyli sobie, że Melkninson ma zagrać jeszcze jeden mecz to Valckx nic na to nie poradzi.
|
wiem, że nie jesteśmy Barcą, ale powinniśmy się szanować i zerwać negocjacje, tyle... poważny klub nie powinien zgadzać się na takie żądania, albo przylatuje i badamy go i podpisujemy, albo wypad...jak Maor złapie uraz to zarząd wyjdzie na podwójnych amatorów...